Windows

81

Mafia III Digital Deluxe Edition [RePack] FULL Torrent indir

1475911253mafia3

İndirme Türü: Torrent

Dosya Türü: Setup

Platform: PC

Sürüm: RePack by xatab

Crack: Gerektirmez

Boyut: 18.81 GB

Çıkış Tarihi: 11.11.2016

NOT: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 destekli ekran kartı gerektirmektedir. CPU’nuz ‘SSE4.1 veya SSE4.2’ desteklemeli! Phenom işlemcilerde (SSE4A) oyun çalışmıyor!


Oyun Hakkında:

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam’da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.
NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS
: Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.
BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN
: Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.
İNTİKAMINIZI ALIN
: Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.
ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE
: Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…


OYUN GÖRÜNTÜLERİ


Sürüm Hakkında:

Oyun Sürümü : 1.040.0.1 (Update 3)
Dil Rusça ise Oyun Menüsünden İngilizce yapabilirsiniz.
DLC Listesi
Family Kick-Back DLC
Judge Jury & Executioner Weapons Pack,
Judge Jury & Executioner Weapons Pack DLC
MAFIA III Free Outfit DLC

Minimum Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1 ve Windows® 10 (Sadece 64 Bit!)
 İşlemci: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
RAM: 6 GB
 Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 660 yada AMD Radeon HD7870
 DirectX: 11
Boş Alan: 50 GB


Oyun Fragmanı


İNDİRME LİNKİ

TORRENT: TIKLA!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir